Przygotowania do sezonu letniego 2021

Przygotowania do sezonu letniego 2021

piaseczno korty

       Rok 2021 to dla nas ogromny przełom. Korty tenisowe przechodzą gruntowną renowacje z całkowitą wymianą nawierzchni na system PRO, zaawansowaną technologią odwodnienia, która odpowiada najwyższym standardom europejskim. Dzięki wsparciu Gminy Piaseczno, pomocy GOSIR Piaseczno oraz innowacyjnej technologii firmy mCourt już od 10 maja planujemy pierwsze treningi na kortach, które jako nieliczne, będą mogły dorównać standardom profesjonalnych nawierzchni najlepszych obiektów w Europie.

      Dzięki współpracy TennisPro Piaseczno z WL Tennis Academy rozpoczynamy bardzo intensywne rozpowszechniane tenisa ziemnego w naszym powiecie zarówno dla zawodników wyczynowych jak i amatorów.

     Otwieramy szkółki tenisowe dla najmłodszych, zarówno pod względem rozpowszechniania tej pięknej dyscypliny jak i poszukiwania talentów na miarę Igi Światek, Łukasza Kubota czy Huberta Hurkacza.

     Będziemy dążyć do tego, aby tenis ziemny nie tylko przynosił sukcesy naszemu powiatowi na poziomie wyczynowym czy potem zawodowym, ale miał swoje odniesienie popularyzacji tego pięknego sportu dla każdego dziecka, które chciałoby ten sport swobodnie uprawiać.

     Mamy nadzieję, że warunki jak udaje nam się stworzyć jak i determinacja wielu przyjaznym nam osób, firmom i przyjaciołom przyniosą nam wiele sukcesów i przede wszystkim satysfakcji w osiągnięciu naszego celu.

TENNIS PRO PIASECZNO 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *