KLUB TENNIS PRO

Misja klubu

     Klub Tennis Pro Piaseczno, będący fundacją tenisową, powstał z inicjatywy rodziców dzieci grających w tenisa ziemnego w gminie Piaseczno. Misją klubu jest skonsolidowanie środowiska tenisowego na terenie miasta, szkolenie dzieci i młodzieży oraz dorosłych na poziomie zarówno zawodniczym, jak i rekreacyjnym.

                Dysponujemy profesjonalną kadrą trenerską, gwarantującą najwyższy poziom szkolenia. Koncentrujemy się nie tylko na perfekcyjnym wyszkoleniu tenisistów, ale zaszczepieniu im takich wartości jak kultura, uczciwość, zdrowa rywalizacja, współzawodnictwo, poświęcenie.
Angażujemy się w wychowywanie młodych ludzi, odnoszących sukces w życiu poprzez tenis ziemny.

Oferta 

Szkolenie zawodnicze

   Szkolenie na poziomie profesjonalnym w celu uzyskania jak najlepszego poziomu zawodniczego, prowadzenie kariery sportowej od najmłodszych lat do wieku seniorskiego.

Szkolenie obejmuje:

– indywidualny program rozwoju zawodnika,

– wsparcie, przygotowanie do turniejów PZT, TE, ITF, WTA, ATP,

– prowadzenie kariery tenisowej na każdym etapie,

– organizacja i koordynacja zespołu wsparcia ogólnego tenisisty (trener przygotowania ogólnego, psycholog, dietetyk, fizjoterapeuta i inni),

– pomoc we wszelkiej formy wsparcia dla zawodnika (sponsoring, marketing, pomoc menadżerska)

Szkolenie dzieci, młodzieży, dorosłych

  Nauka gry w tenisa od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Prowadzenie zajęć tenisowych w grupach, zajęć indywidualnych, mieszanych. Treningni wsparte zajęciami ogólnorozwojowymi dostosowanymi do potrzeb tenisisty lub wyselekcjonowanej grupy.

Konsultacje trenerskie

  Wszelkie konsultacje dla tenisistów również tych trenujących w innych klubach, akademiach w celu poprawy techniki, poprawy elementów gry, eliminacji błędów, poprawy taktyki gry. Specjalistyczne przygotowania do konkretnych zawodów sportowych, turniejów.