O FUNDACJI

Fundacja TENNIS PRO powstała w celu pomocy i wsparcia dla najbardziej utalentowanych tenisistów młodego pokolenia.

   Poprzez działalność Fundacji, chcemy umożliwić utalentowanej młodzieży pomoc w karierze sportowej poprzez dostęp do konsultacji u najlepszych trenerów i akademii tenisowych, pomoc w zapatrzeniu w profesjonalny sprzęt, chcemy umożliwić udział w występach międzynarodowych, pomóc w opiece medycznej i managerskiej.

     Sukces naszej misji jest zależny od pomocy finansowej, dlatego naszą działalnością pragniemy zainteresować firmy oraz osoby prywatne będące pasjonatami tenisa ziemnego. Jesteśmy pewni, że ich wsparcie umożliwi profesjonalny rozwój oraz przyczyni się do wielkich tenisowych sukcesów.

KORZYŚCI DLA PARTNERÓW FUNDACJI:

  • wykorzystanie wizerunku fundacji jak i wizerunku promowanego zawodnika w kampaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych;
  • wykorzystanie logo fundacji do własnych celów wizerunkowych;
  • ulokowanie własnego logo na odzieży tenisisty;
  • udział w wybranych projektach, kampaniach, programach Fundacji TennisPro;
  • ulokowanie własnych produktów, reklamy i logo na event’ach, turniejach i kampaniach organizowanych przez fundację.
  • promocja w mediach prowadzonych przez fundację

PROJEKTY WSPARCIA

      Fundację TennisPro można wspomóc na kilka sposobów, które są precyzyjnie koordynowane i dają wymierne korzyści dla zawodników jak i sponsora fundacji.

  • PROJEKT FUNDACJA

To wsparcie Fundacji w celu zapewnienia pomocy dla wszystkich zawodników. To pomoc w realizacji celów strategicznych średnio i długoterminowych fundacji. Ten projekt umożliwia sponsorowi korzyści marketingowe w szerszym zakresie przez Fundację oraz całą grupę tenisistów.

  • PROJEKT ZAWODNIK

Indywidualne wsparcie tenisisty, które umożliwia sponsorowi aktywną, spersonalizowaną pomoc w karierze zawodnika. Korzyści dla sponsora to wykorzystanie wizerunku określonego tenisisty z możliwością wyłączności, której szczegóły określi umowa z Fundacją TennisPro.

  • PROJEKT CEL

To projekt polegający na wsparciu dla sprecyzowanego celu, jakim może być wynik sportowy na konkretnej imprezie sportowej czy pozycja w rankingu. Obejmuje on pomoc w przygotowaniu zawodnika bądź całej grupy to określonego zadania.

Fundacja Tennis Pro

ul.Normandii 12C 05-500 Józefosław

NIP 701-063-90-55
KRS 0000650313
REGON 366024422

+48 790 300 202

90 1600 1462 1836 6940 1000 0001
BGŻ BNP PARIBAS

sponsorzy tenis