SZKOLENIE DZIECI, MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH

OFERTA

       Zapraszamy wszystkich pragnących się nauczyć gry w tenisa. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego. Treningi są przemyślane, indywidualnie dostosowane i nastawione na wszechstronny rozwój zawodnika.

  • Nauka gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaczynających przygodę z tenisem.
  • Szkolenie dla osób chcących poprawić swoją technikę gry.
  • Szkolenie techniczne i taktyczne dla amatorów i zawodników.

Trener tenisa Radosław Jonczyk

Radosław JONCZYK

        Przygodę z tenisem rozpocząłem w wieku 9 lat w towarzystwie taty, który zabrał mnie na pierwszy trening. Od tamtej pory zaszczepił we mnie bakcyla co sprawiło, że z upływem lat uczestniczyłem w wielu turniejach amatorskich, obozach, zacząłem pogłębiać swoją wiedzę na szkoleniach, konferencjach, kursach i seminariach organizowanych głównie przez PZT. Dzięki ciężkiej pracy i zaciętości triumfowałem w wielu imprezach tenisowych zajmując najwyższe miejsca.

        Doświadczenie trenerskie zdobywane od 2010 roku sprawiło, że wypracowałem sobie filozofię trenerską. Opiera się ona na zdobywaniu prawidłowych wzorców i wartości oraz dawaniu z siebie 100% na treningu. Bogaty warsztat pozwala mi na prowadzenie zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci i dorosłych od poziomu 0, jak również nad poprawą techniki i taktyki u średnich/zaawansowanych amatorów.

       Współpraca z dziećmi pozwala mi czerpać największą radość. Staram się, aby drzemiący potencjał w każdym z nich rozwijał się systematycznie od momentu postawienia pierwszych kroków na korcie. Z zawodnikami pracuję jako sparingpartner. Długofalowy plan przygotowania fizycznego oraz rozwoju mentalnego, prawidłowe nawyki żywieniowe oraz regeneracyjne są niezwykle istotne przy współpracy z zawodnikami i stawiam sobie to za cel u każdego z Was. Jestem również certyfikowanym instruktorem badmintona (PZB).

      Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania. U swoich podopiecznych cenię wzajemny szacunek, zaangażowanie w każdy trening przy zachowaniu pozytywnej i przyjaznej atmosfery.

nauka gry w tenisa