uk tennis

Szamocki Tenis

Nauka gry w tenisa ziemnego dla początkujących i zaawansowanych. Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

lekcje tenisa piaseczno
  szamockitenis@gmail.com

      Szkolenie jest przeznaczone zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem, a zajęcia mają na celu naukę podstawowych uderzeń oraz dla osób średniozaawansowanych, które chciałyby podnieść swój poziom umiejętności technicznych, jak również dla zaawansowanych graczy, którzy pragną poprawić umiejętności gry na punkty oraz taktyki w czasie gry przy wysokiej intensywności i tempie gry.

    Zajęcia są prowadzone przez wykwalikowaną kadrę trenerów i instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie treningu tenisa, a w trakcie treningów uczestnicy mają okazję skorzystać z najnowocześniejszego sprzętu i pomocy trenerskich.

     Program szkolenia obejmuje naukę podstaw gry w tenisa oraz doskonalenie techniki i taktyki oraz rozwijanie tenisowych zdolności motorycznych.

Trener tenisa

Marek Szamocki

     Trener tenisa z wieloletnim doświadczeniem. Zaangażowany w pracę  osobami rozpoczynającymi grę w tenisa ziemnego jak i osobami chcący doskonalić swoją technikę gry. 

      Przez wiele lat zaangażowany w liczne projekty tenisowe, programy szkoleń, organizację turniejów, dbający o wszechstronny rozwój rozwój swoich podopiecznych. 

tenis piaseczno
treningi tenisa piseczno magdalenka góra kalwaria konstancin józefosław mysiadło

Trener tenisa

Natalia Szamocka

     Trener tenisa z wieloletnim doświadczeniem trenerskim z dziećmi i młodzieżą.

     Z dużym doświadczeniem pedagogicznym, metodycznym i merytorycznym na każdym etapie rozwoju młodego tenisisty.

     Uczestniczka licznych szkoleń Polskiego Związku Tenisowego.

natalja krjewska lekcja tenisa piaseczno
lekcje tenisa piaseczno

Naciąganie rakiet tenisowych - serwis rakiet

  • Naciąganie rakiet tenisowych
  • Serwis rakiet tenisowych
naciąganie rakiet tenisowych